Tamoksyfen Jest Najlepszym lekiem w Terapii po Zakończeniu Ciąży - Pinnacle Marketing
You are here
Home > Health > Tamoksyfen Jest Najlepszym lekiem w Terapii po Zakończeniu Ciąży

Tamoksyfen Jest Najlepszym lekiem w Terapii po Zakończeniu Ciąży

Tamoksyfen Jest Najlepszym lekiem w Terapii po Zakończeniu Ciąży

Tamoksyfen jest kompetycyjnym inhibitorem obwodowego receptora estrogenowego. Kiedyś sądzono, że lek nie ma działania podobnego do estrogenów, jednak obecnie pogląd ten został całkowicie odrzucony. W rzeczywistości stosunek aktywności agonistów do antagonistów wynosi 45/55. Pod względem chemicznym tamoksyfen jest formą pochodną trifenyloetylenu. Lek ten należy do grupy hormonów płciowych. Pierwotnie był stosowany w leczeniu raka u kobiet (raka piersi). Jednak obecnie tamoksyfen jest bez wątpienia znacznie częściej stosowany w sporcie, a w szczególności w kulturystyce.

Nie jest tajemnicą, że większość sterydów ulega aromatyzacji, tj. przekształceniu w żeńskie hormony płciowe – estrogeny. Może to prowadzić do szeregu działań niepożądanych, którym można zapobiec, przyjmując tamoksyfen w odpowiednim czasie. W przeciwieństwie do innych środków o podobnym działaniu, substancja ta nie ma działania ani androgennego, ani anabiotycznego. Bardziej szczegółowy opis tamoksyfenu można znaleźć na stronie https://sterydysklep.com/inhibitory-aromatazy/tamoxifen-tamoksyfen/

Działanie Tamoksyfen

  • Wzmocnienie siły.
  • Zwiększenie twardości i definicji mięśni.
  • Przyrost masy mięśniowej. Tamoksyfen jest bardzo popularnym produktem w kulturystyce. Powszechnie uważa się, że bez niego nie może się obejść ani jedno zwycięstwo w najważniejszych zawodach.
  • Wyraźne działanie antyestrogenowe. Efekt, który sprawił, że tamoksyfen stał się tak popularny. Im wyższa dawka AAS, tym większe zapotrzebowanie na kompensację estrogenową. Stosowanie tamoksyfenu lub jego analogów podczas SCT po ciężkich kursach jest niemal obowiązkowe.
  • Zwalczanie złogów tłuszczowych.
  • Zapobieganie feminizacji.
  • Zmniejszenie ryzyka miażdżycy, zapobieganie chorobom układu krążenia.
  • Wzmocnienie wątroby.

Kupić Tamoximed 10 mg Balkan Pharmaceuticals cena 14.00€ w Polsce. Opinie

Działanie antyestrogenowe tamoksyfenu polega na blokowaniu receptorów estrogenowych (a nie na hamowaniu przemiany testosteronu w estrogen, jak sądzi wiele osób). Lek jedynie zamraża aktywność estrogenów, ale nie zapobiega jej całkowicie. Tamoxifen cena w naszym sklepie internetowym jest najlepsza w Polsce.

Jak przyjmować Tamoxifen po zakończeniu kursu?

Jak przyjmować tamoksyfenTamoksyfen po kursie sterydów zaleca się łączyć z inhibitorami aromatazy, z których najpopularniejszym jest Proviron (jest on często stosowany z tego powodu, że nie hamuje produkcji hormonu wzrostu i hamuje aromatyzację, zwiększając tym samym stężenie hormonów anabolicznych we krwi). Tamoksyfen jako podstawowy środek profilaktyki stosuje się w dawkach od 10 do 20 mg na dobę, rozpoczynając w ostatnim tygodniu kursu, a kończąc w drugim tygodniu po jego zakończeniu. Jeśli Proviron nie jest przyjmowany, tamoksyfen jest włączany nieco później – po 2 tygodniach, a kończy się po 2-3 tygodniach od jego odstawienia.

Należy zauważyć, że najwyższy poziom estrogenów w organizmie obserwuje się pod koniec pierwszego tygodnia stosowania AAS. Jeśli chodzi o to, jak przyjmować Tamoxifen w kulturystyce na kursie sterydów, który nie ma efektu aromatyzacji, zaleca się dodanie go tylko pod koniec cyklu.

Top